ERKEKLERİN KADINLAR HAKKINDA MERAK ETTİĞİ 5 ŞEY | Sfenks Portal
arama

ERKEKLERİN KADINLAR HAKKINDA MERAK ETTİĞİ 5 ŞEY

Toplumumuzda şöyle bir gerçek var ki kadınların erkeklerden daha meraklı bir yapılarının olduğu. Aslına bakarsanız bu pekte yanlış bir bilgi değil. Ancak her şeyi kadınlar mı ediyor dersiniz?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

         Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin de en az kadınlar kadar meraklı olduğu tespit edilmiştir. Peki erkekler en çok neyi merak ediyor? kadınların en çok merak ettiği konular erkekler olunca, erkeklerin de kadınlar hakkında merak ettiği konular bir hayli fazla. Peki erkekler kadınlar hakkında en çok neyi merak ediyor dersiniz?

1.Kadınların Bir Araya Gelince Aralarında Ne Konuştukları: Erkeklerin kadınlar hakkında en fazla merak ettiği konular arasında, kadınların bir araya gelince aralarında ne konuştuklarıdır. Evet bir erkeğin bir erkekle bir araya gelince konuştuğu konular az çok belli. Futbol, cinsellik ve kariyer. Peki bu kadınlar bir araya gelince neler konuşuyor? Bu erkeklerin kafasını hayli kurcalayacak gibi..

2. Bir Kadın Çantasına Bu Kadar Çok Ne Koyuyor?: bilindiği gibi kadınların vazgeçilmezleri arasında çantalar yer alıyor. Hiçbir kadın yoktur ki çantasız sokağa çıksın. Durum bununla da sınırlı değil. kadınlar vazgeçemedikleri çantaların içini doldurup taşırıyor. Durum böyle olunca da erkeğin kafasında şöyle bir soru oluşuyor: bu kadınlar bu çantaya neler koyuyor?

3. siz de bizim gibi seks düşünüyor musunuz?: cinsellik erkekler için bir yaşam tarzı. Durum böyle olunca erkeklerin arasında konuştukları konuların başında daima seks var. onlar bu durumu normal buluyor. Erkekler bu kadar çok seks konuşurken, acaba kadınlarda kendi aralarında bizim gibi seksten bahsediyorlar mı diye düşünüyorlar.

4. neden efendi adamlar varken gidip piç adamların peşinden koşuyorsunuz?: bilindiği gibi kadınlar her zaman zor erkeklerden hoşlanır. Çünkü çevresinde o kadar çok klasik erkek varken kadın her zaman hayatında farklı erkeği seçer. Sürekli iltifatlardan sıkılan kadın, onun ağzına burnuna eden erkekler kadın için daha cazip hale geliyor. Bu durumda efendi erkekleri kızdırıyor ve kafalarından şöyle bir soru geçiyor: neden bizim gibi efendi erkekler varken , gidip sizi üzen erkekleri seçiyorsunuz. Bu hayıflanmada çokta haksız değiller tabi.

5.Sizi etkilemek için ne yapılması gerekiyor?: Toplumumuzda şöyle bir gerçek var. her zaman erkeklerin kadınların peşinden koştuğu. Durum böyle olunca erkeklerin kafasında her zaman şu soru beliriyor: bir kadını etkilemek için neler yapmam gerekiyor? . bu sorunun cevabı çok basit aslında. Bir kadını etkilemek istiyorsanız onu diğer erkeklerden farklı olduğunuzu gösterin.