ERKEKLERİN SEVİŞME ESNASINDA KADINLARDAN İSTEDİĞİ POZİSYONLAR | Sfenks Portal
arama

ERKEKLERİN SEVİŞME ESNASINDA KADINLARDAN İSTEDİĞİ POZİSYONLAR

Cinsellik , kadın erkek , her insanın hayatında vazgeçilmez unsurlardan biri. Seks özellikle erkekler için yemek içmek gibi bir şey. Sevişmek erkekler için bu kadar önemli bir unsur olunca, seks esnasında denedikleri yöntemler de kadar çok oluyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Erkek için sevişmek tek düze olmaktan çıkıyor, her gün değişik pozisyonlar denemek isteyen erkek böylece hazzın doruklarına çıkmak istiyor. Bunun içinde sevişme esnasında kadınlardan bir çok pozisyon denemeleri istiyor. Şimdi erkeklerin sevişme esnasında en çok sevdiği ve kadınlardan en çok istediği pozisyonlara bir göz atalım.

1. At Binme Pozisyonu: erkekler sevişme esnasında en çok bu pozisyonu seviyor. At binme, erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Bu pozisyona hızı ve derinliği kadın belirler.

2. şehvetli Birleşme Pozisyonu: bu pozisyonda, kadın yatakta uzanan erkeğin üzerine ters şekilde uzanır. Kollarını erkeğin dizlerinin altından geçirir ve kaval kemiklerine tutunur. Ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. X şeklini alan bedenler ile kadın yukarı ve aşağı hareket etmeye başlar.

3. Kadın Altta Pozisyonu: bu pozisyonda, kadın sırtüstü, bacakları düz ve birleşik şekilde uzanır. Elleriyle yatağın başından destek alır. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına açarak, kadının içine girer. Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevkli hale getirir.

4. bacaklar yukarıda pozisyonu: bu pozisyonda kadın, uygun yükseklikte bir eşyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle destek alarak kalçasını kaldırır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevkli hale gelir.

5.Kalçalar Düz Pozisyonu: bu pozisyon erkeklerin en favori pozisyonlarından biridir. Bu pozisyonda, kadın poposu yatağın kenarında kalacak şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yaklaşır ve birleşmeyi gerçekleştirir.

6. bacaklar omuza pozisyonu: erkeklerin en sevdiği pozisyonlardan biridir. Kadın yüzüstü yatar ve erkek kadının poposundan itibaren bacaklarını yukarıya doğru kaldırarak birleşmeyi sağlar. Bu pozisyonda kadının dimdik durması çok önemlidir. Bu erkeklerin hoşuna giden davranışlar arasındadır.

7.Kaşık Taktiği: Bu pozisyonda kadın ile erkek yüzleri birbirine bakacak şekilde yan yana yatmışlardır. Birbirlerini öpüp elle tahrik etmeleri orgazmı kolaylaştırır. Eğer erkek yan yatmış kadının arkasına geçerse ve arkadan ilişkiye girerse buna da ters kaşık pozisyonu adı verilir.

8. Mutfak Tezgahına Oturtma: Bu pozisyonda, kadın mutfak tezgahına oturur ve bacaklarını açar. Erkek kadının bacak arasından içeri girer.