SEKS ESNASINDA KADINLARIN HOŞUNA GİDECEK TÜYOLAR | Sfenks Portal
arama

SEKS ESNASINDA KADINLARIN HOŞUNA GİDECEK TÜYOLAR

Cinsellik, bir insanın , kadının ya da erkeğin hayatının her anında önemli bir unsur. Ancak cinsellik ya da seks denince akla ilk olarak erkekler geliyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Bunun nedeni toplumca öngörülen erkeklerin kadınlardan daha çok seks düşkünü olduğu gibi yanlış bir kanıya varılmış olmasıdır. Ancak bilinen şu ki kadınlarda erkekler kadar seks düşünüyor ve onlar da en az erkekler kadar seks düşünüyor ve onlar da en az en az erkekler kadar karşı tarafla seks yapmayı düşünüyor. Erkekler cinsellikte her şeyden etkilenebiliyor, her şey onları tahrik edebiliyor. Peki ya kadınlar sekste neler istiyor?

             Kadınlar sekste ön sevişmeye erkeklerden daha çok önem veriyor ve eğer bir sekste ön sevişme mükemmel olmazsa kadın sekse hazırlanamıyor. Durum böyle olunca erkekte sekste zevkin doruklarına çıkamıyor. bir kadınla mükemmel bir seks yapmak istiyorsanız onu ön sevişmeye iyi hazırlamanız gerekiyor. Peki bu ön sevişmenin iyi ve mükemmel olması için neler yapılması gerekiyor?

 Bir kadını sekse hazırlamadan önce kadına romantik bir ortam hazırlayın. Ona değerli olduğunu hissettirin. Ufak dokunuşlarla kadını hoş tutmaya çalışın. Kadınların ön sevişmede en çok hoşuna giden şeylerden biri ise boyunlarının ve omuzlarının öpülmesi. Kadınları hoş tutmak için onları sekse zorlamayın. Yavaş ve sakin adımlarla hareket edin. Kadınlar en çok kulak memesiyle oynanmasından tahrik oluyor. Ayrıca bir kadının bacaklarının ve mahrem yerlerinin okşanması da bir kadının vazgeçilmezlerinden biri. Eğer cinsellikte ön sevişmeyi güzelleştirmek istiyorsanız öpüşmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatın.

 Ayrıca karşınızda ki kadınla öpüşürken onun ara ara kulağına bir şeyler fısıldayın. Bu aşk sözleri de olabilir, iltifatta. Kadın her zaman olduğu gibi sekste de övülmeyi ve beğenilmeyi sever. Ayrıca bir kadını okşarken, onun vücudunu ne kadar çok beğendiğinizi sürekli dile getirin. Ön sevişmeyi yavaş yavaş ilerletip kadının bacak aralarını ve mahrem yerlerini okşamanız ve yalamanız da kadının hoşuna gidecektir.

     Sonuç olarak sekste doruk noktasına çıkmanız bir kadın bağlıdır. Ön sevişmeye iyi hazırlanamayan kadında seksi gerçekleştiremez. Bu yüzden bir kadınla cinsel ilişkiye girmeden önce ön sevişmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatmanız gerekmektedir.