SEVİŞME ESNASINDA KADINLAR MI DAHA İSTEKİ YOKSA ERKEKLER Mİ? | Sfenks Portal
arama

SEVİŞME ESNASINDA KADINLAR MI DAHA İSTEKİ YOKSA ERKEKLER Mİ?

Sevişme, iki çift arasında yaşanan hazzın doruklarına çıkma olayıdır. İki çift, erkek ya da kadın arasında yaşanan bu zevk, cinselliğin en önemli boyutlarından biridir.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Ancak şöyle bir gerçek var ki sevişme esnasında her zaman erkeklerin kadınlardan daha çok zevk aldığı gibi bir düşünce vardır. aslında bu durum doğru gibi görünse de gerçek ve mükemmel bir sevişme esnasında kadınlar erkeklerden daha çok haz duyar, hatta bir kadın seks esnasında zevkin doruklarına çıktığında erkeğin sırtını yırtar, hatta kanatabilir.

            Peki seks esnasında bir kadının bir erkekten daha çok zevk alması için sevişmenin nasıl olması gerekiyor? Kadının seksten daha çok zevk alması için öncelikle ilişkiye gireceği erkekten hoşlanması gerekiyor. Kadınlar erkeklerin aksine cinselliği daha özel bir olay gibi görüyor ve sadece beğendiği ve etkilendiği bir erkekle seks yapmak istiyor. Bir kadının orgazm olabilmesi için erkeğin dokunmasına bile gerek yoktur. Bir kadın etkilendiği bir erkeğin sadece gözlerine bakarak bile orgazm olabilir. Kadınların yatakta daha çok zevke gelebilmesi için kadının tenine hafif dokunuşlarla dokunmanız gerekiyor.

 Öpüşürken, dilinizi emerek ağzınıza yavaşça almanız gerekiyor. Ayrıca sevişme esnasında erkeğin dilinin kadının tüm vücudunda gezdirmesi de kadınlara çok büyük zevk veriyor. En önemlisi de bir erkeğin dilinin kadının vajinasında gezdirmesi kadınları zevkin doruğuna çıkarıyor. Kadınların cinsellikte en çok zevk aldığı şeylerden  biri de ön sevişme. Bir kadını hazzın doruklarına çıkarmak için ön sevişmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatın. Erkek kadının tüm vücuduna dokunuşlarıyla , okşayışıyla uyarı vermelidir. Kadının vücudunu, bölgelerini beğendiğini sözel olarak sıklıkla ifade etmelidir. Erkek cinsel ilişkiye girmek için acele etmemelidir. Kadın ne zaman isterse harekete geçmelidir.

       Seks, boşalma, orgazm olma gibi hazları yaşamanın süreci vardır. Çiftlerin bedenlerinin uyumuna, birbirlerine alışmalarına, tanımalarına bağlıdır ve çiftler zamanla bu uyumu yakalamaya başlarlar.