Evde Yapılacak Ek İşler | Sfenks Portal
arama

Evde Yapılacak Ek İşler

Şekerleme ürünleri üreten işletmeler için paketleme makineleri fiyatları sebebiyle pahalı gelmektedir. Bu yüzden bu tarz firmalar evlere ek iş vermektedir.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Şekerleme Poşetlenme İşi

Şekerleme poşetleme işini emekliler, evine ek gelir sağlamak isteyen ev hanımları, geçimini kolaylaştırmak amacıyla öğrenci arkadaşlarımız yapabilirler. Şekerleme işletmeleri, üretilen şekerlemeleri evinize getirip, poşetlenme işi bittikten sonra tekrar evinize gelerek teslim alırlar. İşletmeler bu şekerleme poşetlenmesi işine poşet ya da kilogram başına ödeme yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketleme İşi

Düğün sezonlarının açılması ile aktif bir şekilde firmalar paketleme işçisi aramaktadır. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar tane başına ödeme yapmaktadır. Bunun yanı sıra toptan fiyat veren firmalar da bulunmaktadır. Nikah şekeri paketleme işinin en önemli yanı verilen şeker sayısına uymanız ve paketleri görsel bir şölen haline gelecek şekilde süslemenizdir. İlk ek işte yazdığımız gibi bu işi de emekliler, evine ek gelir sağlamak isteyen ev hanımları, geçimini kolaylaştırmak amacıyla öğrenci arkadaşlarımız yapabilirler.

Evde Turşu Yapım İşi

Özellikle ev hanımlarının çok kolay bir şekilde ek kazanç elde etmesini sağlayan bir iş türü ise evde turşu yapım işidir. Turşu talebinde bulunan firmalar turşu malzemelerini ev hanımlarına teslim edip yapılan turşu başına ödeme yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi

Düğün sezonlarının açılması ile aktif bir şekilde firmalar davetiye katlama işi için işçi aramaktadır. Düğünleri organize eden firmalar davetiyeler basıldıktan sonra katlanması ve zarflanması için evlere iş olarak vermektedir. Katladığınız davetiye başına ücret ödenmektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi

Mağazalar, kitapçılar ürünlerini bazen kağıt torbalar içerisinde sunabilirler. Bu firmalar matbaalarda bastırdıkları üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu süslü kağıtları katlamaları için evlere ek iş olarak vermektedir. Evlerde katlanıp torbalanan bu işin yapılması diğer ek işlere göre daha zor olsa da kazancı evde yapılan işlere oranla daha fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi

 Altın kutuları matbaalardan kartonlar üzerine basılır. Basılan bu kutuların bükülüp şekil verilmesi gerekilir. Kuyumcuların en önemli ihtiyaçlarından biri olan bu altın kutuları, matbaalardan teslim alındıktan sonra evlere teslim edilir. Evlerde hazırlandıktan sonra da yine evlerden teslim alınır.