HARFLERİN GİZLİ ANLAMLARI | Sfenks Portal
arama

HARFLERİN GİZLİ ANLAMLARI

Alfabemizde 29 harf var ve bu harflerin her birinin bir anlamının olduğunu söylesek cevabınız ne olurdu? Evet yanlış duymadınız. Her tür isme ev sahipliği yapan bu harflerin her birinin gizli anlamı bulunuyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...Her ismin bir anlamı olduğunu belki duymuşsunuzdur. Ancak bu ismi oluşturan harflerin de tek tek anlamı bulunuyor. Her ismin bir anlamı olduğunu belki duymuşsunuzdur. Ancak bu ismi oluşturan harflerin de tek tek anlamı bulunuyor ve bu harfler bir araya geldiğinde sizin karakterinizi oluşturuyor. Bizde sizin için araştırdık ve 29 harfe karşılık gelen harflerinin anlamlarını bulduk.


Harflerin Gizli Anlamları
A Harfi: A harfi 29 harfin ilk harfidir. İsminde A harfi geçen insanların algılama gücü yüksek olur. isminde A harfi bulunan insanların mantık yürütme kabiliyeti de çok yüksek olur.
B Harfi: İsminde B harfi olan insanların önsezileri kuvvetli olur. isminde bu harfe sahip insanlar en olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişilerdir.
C Harfi: İsminde C harfi bulunan insanlar güzel sanatlara daha yatkın olurlar ve bu insanlar duygusal kişilikli insanlardır.
Ç Harfi: İsminde Ç harfi bulunan insanlar zevk ve sefaya düşkün insanlar olarak karşımıza çıkıyor.
D Harfi: İsminde D harfi bulunan insanlar üstün güze sahip insanlardır. Bu insanlar hırslı ve zorluklara direnen karaktere sahiptirler.
E Harfi: İsminde E harfi bulunan insanlarda ruhsal karışıklık durumu oluyor. Bu insanlar üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliğe sahip insanlardır.
F Harfi: İsminde F harfi bulunan insanlar ev ile ilgilenen bir karaktere sahiptir. Bu insanlar büyük sorumlulukları yüklenebilen insanlardır.
G-Ğ Harfi: İsminde G harfi bulunan insanlar inatçı kişiliğe sahip oluyor. Bu harf gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade ediliyor.
H Harfi: İsminde H harfi bulunan insanlar sakin ve durağan bir karaktere sahip olan insanlardır.
I-İ Harfi: İsminde I ya da İ harfi bulunan insanlar hassas, duygusal ve kırılgan bir karaktere sahip oluyorlar.
J Harfi: İsminde J harfi bulunan insanlar kaprisli ve kıskanç bir karaktere sahip oluyorlar.


K Harfi: İsminde K harfi bulunan insanlar başarılı bir insan oluyor. Onlar daha çok unvan sahibi be daima yükselen bir karaktere sahip oluyorlar.
L Harfi: İsminde L harfi bulunan insanlar sanatsal yönleri güçlü, kabiliyetli bir karakter yapısına sahiptirler.
M Harfi: İsminde M harfi bulunan insanlar daha çok ticarete yatkın insanlar oluyor. Bu insanlar yüksek zekaya ve seviyeli bir kişiliğe sahip oluyorlar.
N Harfi: İsminde N harfi bulunan insanlar üstün güçlere sahip, sağduyulu karaktere sahip insanlar oluyor.
O-Ö Harfi: İsminde O ya da Ö harfi bulunan insanlar gizemli bir karaktere sahiptir. Bu insanlar gizliliği sever ve bu insanlar duygularını açığa vurmaktan kaçınırlar.
P Harfi: İsminde P harfi bulunan insanlar kendinden oldukça emindirler. Bu insanlar girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler.
R Harfi: İsminde R harfi bulunan insanlar tereddütlü bir karaktere sahiptir. Bu insanlar karar vermede zorluklar çekerler.
S-Ş Harfi: İsminde S ya da Ş harfi bulunan insanlar hayalperest insanlardır. Bu insanlar aşırı hayal kuran tiplerdir.
T Harfi: İsminde T harfi bulunan insanlar oldukça ketum tavırlı insanlardır. Bu insanlar duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen bir karaktere sahiptir.
U-Ü Harfi: İsminde U ya da Ü harfi bulunan insanlar durgun görünümlü insanlardır. Bu insanlar çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir karaktere sahiptir.
V Harfi: İsminde V harfi bulunan insanlar kendi içine dönük insanlardır. Bu insanlar umursamaz bir kişiliğe sahiptir. Bu insanların en belirgin özelliği bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneğidir.
Y Harfi: İsminde Y harfi bulunan insanlar geçmişteki izleri, üzüntüleri sürekli yaşarlar. Bu insanlar geçmişlerini asla unutmazlar.
Z Harfi: İsminde Z harfi bulunan insanlar bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven insanlardır. Ayrıca bu insanlar akademik anlamda başarılı bir karaktere sahiptir.

etiketlerETİKETLER