Kadınlarda İsteksizlik Nedenleri | Sfenks Portal
arama

Kadınlarda İsteksizlik Nedenleri

Kadınlarda isteksizlik nedenleri denince akla ilk gelen ülkemiz koşullarındaki toplum ahlak ve baskı gelebilir ama bana kalırsa asıl sebep bu değildir .
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Etkisi olmakta fakat herşey buna bağlanmamalıdır. kadınların isteksizliklerinin çoğu erkeklere bağlıdır. örnek vermek gerekirse kulağınız kaşınıyor karıştırmaya başladığınızda parmağınızmı bundan daha fazla zevk alır yoksa kulağınızmı.kadınların erkeklerden daha fazla zevk aldığı haz duyduğu bir insan anatomisinde nedir kadını erkekden daha az zevk almasını yada isteksiz olmasını sağlayan.

Tabiki beyin.

Erkek beyni ve kadın beyni arasındaki farkı anlamak daha doğrusu kadının cinsellik öncesi ve sonrası olarak gelişen süreç içerisindeki  düşünce ve duygularını anlamak gerekiyor. Yoksa bir kadına hiçbir erkek kendinin verdiği zevkten daha fazlasını veremez.

Kadın dediğimiz varlık için cinsellik sabahın erken saatlerinden itibaren başlar.o gun kendini hazır hissetiğinde erkeğine ufak dokunuşlar sarılma koklama öpme gibi bir sürü eylem gerçekleştirir.bu kadın için kendini ilişkiye hazırlama sürecidir ki bunu bir çok erkek anlamaz farkına bile varmaz.erkek için cinsellik ise o an hemen yapılıp bitirilmesi gereken bir düşüncedir.kadının farkı ve isteksizliğide burda ortaya  çıkmaktadır.kadın sadece içine girilmesini değil sevilmeyi güzel kelimeler duymayı bekleyen bir varlıktır.

Cinsel ilişki öncesi ve sonrası yapılması gereken şeyleri eğer erkekler başarabilmiş olsaydı kadınların isteksizlik ve haz almaları kat ve kat artardı. kadın ilişki sırasında aklında düşündüğü o kadar çok şey varken zevk alması gecikmektedir. bunlardan bazıları acaba güzel kokuyormuyum beni beğeniyormu saclarım nasıl iç çamaşırım komik geliyormu keske fondoden mi sürseydim gibi bir sürü seyleri ilişki sırasında düşündüğünden dolayı dolu bir beyin zevk almasını engellemekte hatta  çoğunda hiçbir sey anlamadan partnerinin üstünden kalkmasıyla şok olmaktadır.erkeğin yapması gereken kadının aklındaki bu düşünceleri ortadan kaldırmaktır.en azından boş bir beyin dolu bir beyinden daha cok zevk alması kat ve kat fazladır.sevişme sırasında erkeğin kadına söylemesi gereken kelimeler kadını isteğini ve zevk almasını arttırır.cok güzelsin çok güzel kokuyorsun dudaklarına bayılıyorum çok yumuşak bir tenin var gibi söylenmesi basit kelimeler kadının aklındaki şüpheleri kaldırmakta ve kendini cinselliğe adapte etmekte ve haz duymasında ve bunu tekrar tekrar istemesine yol açmaktadır. Tersi de tam tersine.