AKREP BURCU (23 EKİM-22 KASIM) | Sfenks Portal
arama

AKREP BURCU (23 EKİM-22 KASIM)

Akrep burçları tutkulu özellikleriyle dikkat çekerler. Onlar hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Grup: Su                           Renk: canlı kırmızı, siyah           uğurlu taş: lal

Yönetici Gezegen: mars            şanslı sayı: 9                       şanslı gün: Salı

Karşıt burç: Boğa

Kişisel Özellikleri

Akrep insanları ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler. Onlar aşırı bir şekilde kuşkucudurlar., kimseye kolay kolay inanmazlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Akrep burçlarının cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Akrep burcu, burçlar kuşağının en ciddi, en gergin ve en çok sır tutan burcudur. Onların gözlemleme yeteneği üst seviyededir.

Onlar çelişkili bir kişiliğe sahiptir. Akrebin karakter yapısını belirleyen özellikler arasında sevimli olması ve cömert bir kişiliğe sahip olması geliyor. Akrepler son derece sadıktır. Duygusal olarak en fazla kırılan burçlar arasındadır. Akrep burcu insanları için gülmek oldukça zordur. Akrep burcu insanlara güvenmekte aşırı zorluk çeker. Karşısındaki insanın gerçekten içten olduğuna inanması gerekir.

Akrep burcu aldatıcı değildir. Kendisi yalancı olmadığı için, yalan söyleyen, sahtekar insanları açığa çıkarmakta oldukça iyidir ve hemen fark eder. Akrep burcunu tanımlamak oldukça zordur. Onlar her zaman uç noktada hareket eder. Akrep burcundan ya en iyi insanlar ya da en kötü insanlar çıkar. Onlar için ya hep ya hiç geçerlidir. Onlar kimi zaman patavatsız, acı bir şekilde konuşan ve kaba insanlar olurlar.

Akrep Burcu Aşk Hayatı: akrep burcu erkeği, aşk hayatında tutkulu, çok şey verebilen özelliklere sahiptir. Coşku, akrep burcu erkeğinin en önemli özelliği arasında bulunur. Akrep burcu erkeğinin kadınlar üzerinde inanılmaz bir çekim gücü vardır hiçbir kadın bu çekim gücüne kolay kolay karşı koyamaz. Akrep burcu kadını aşk hayatında gelip geçici heveslere , bu tarz yaklaşımlarda bulunanlara yer vermez. Akrep burcu kadını gizemlidir ve karşısındaki erkeğin düşüncelerini okumakta oldukça başarılıdır.