BASİT YÖNTEMLERLE ÇEKİCİ OLMANIN PÜF NOKTALARI | Sfenks Portal
arama

BASİT YÖNTEMLERLE ÇEKİCİ OLMANIN PÜF NOKTALARI

Erkekleri peşlerinden koşturmak için hemcinsleriyle yarışan kadınlar, birbirinden değişik formüller deniyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Saçını boyatıyor, dikkat çekici kıyafetler giyiyor, abartılı makyaj yapıyor erkeklerin ilgisini çekebilmek için daha bir sürü deneyler deniyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki bir erkeğin ilgisini çekmek için bunlara gerek duyulmaması.

Erkek dış görünüşe önem veriyor gibi görünse de bir erkeğin kadında daha çok dikkat ettiği şey  samimiyet. Samimiyet bir erkeğe daha çekici geliyor. Peki bir kadının bir erkeğin gözünde daha çekici olabilmek için bundan başka neler yapması gerekiyor. Sizin için araştırdık ve basit yöntemlerle çekici olmanın püf noktalarını bulduk.

1.Kendiniz Olun: Pek çok insan kendi karakterinin dışında davranır. Böyle yaparak gerçek benliğinizi gölgelemiş olursunuz. Kendi hatalarını gizlemek, sahte kimlik kullanmak ve yapmacık davranışlar bir erkeğin gözünde sizi hoş göstermez. Eğer bir erkeği etkilemek istiyorsanız doğal ve içten olmanız yeterli olacaktır.

2.Amaçlı  Konuşun: Seçtiği kelimelerin ardında bir amaç olan kişiler çekici olurlar. Sadece konuşmuş olmak için konuşmaktan kaçının. Haz odaklı egonuzun yerine ruhunuzun konuşmasına izin verin. Ne dediğinizi bilerek konuşun.

3.Dinleyin: Bir erkeğin ilgisini çekmek istiyorsanız o erkeği dinleyin. Bu onun hoşuna gidecektir.

4.Gülümseyin: Gülümsediğiniz zaman varoluşunuzun tüm iç güzelliğini etrafınızdakilere iletirsiniz. Gülmek, her zaman olumlu etki yaratır.

5.Tebessüm Edin: Tebessüm, gülümsemekle birleştirildiğinde çekici olmayı sağlayan en basit yöntemlerden biridir.

6.Yakınmayın: Eğer bir erkeğe çekici görünmek istiyorsanız sürekli ona yakınmayın. Hayatın her anının keyfini çıkarıyor gibi görünün. Bu sizi daha çekici kılacaktır.

7.Açık Olun: Kimse kapalı ve ulaşılmaz insanları sevmez. Eğer bir erkeğin beğenisini kazanmak istiyorsanız siz de onu beğendiğinizi belli edin.

8.Başınız dik yürüyün: Nasıl yürüyorsunuz? Başınız aşağıda mı yoksa yukarda mı? Yürüyüşünüzdeki ufacık bir değişiklik bile diğerlerinin size bakışını değiştirebilir. Her zaman kendinize güvenin. Bu sizi daha çekici kılacaktır.