BİR ERKEĞİ TAHRİK ETMENİN YOLLARI | Sfenks Portal
arama

BİR ERKEĞİ TAHRİK ETMENİN YOLLARI

Kadınlar bir çok konuda hemcinsleriyle rekabet halindeler. Kadınların birbirleriyle en çok rekabet ettikleri konular arasında erkekler yer alıyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Kadınlar erkekleri nasıl etkilerim, onun ilgisini nasıl çekerim gibi konularda adeta yarış halindeler. bir erkeği tahrik etmekte kadınların merak konuları arasında yer alıyor.

 Bir erkeği tahrik etmek aslında o kadar zor değil. Bir erkeği tahrik etmek istiyorsanız onu kokunuzla büyüleyin. Erkekler güzel ve keskin kokulardan etkileniyor. Bunun için en kalıcı çözüm kokuyu boynunuza sürmek. Çünkü boyuna sürülen kokular daha kalıcı ve tahrik edici oluyor. Boynunuza sürdüğünüz kokuyu karşınızda ki erkeği yaklaşarak hissettirebilirsiniz. Böylece erkek hissettiği kokudan daha çok etkilenip tahrik olacaktır. Bir erkeği tahrik etmenin 2. Yolu ise onu gıdıklamaktan geçiyor. Karşınızdaki erkeği tahrik etmek istiyorsanız, onun hassa bölgelerine dokunun ve gıdıklamaya çalışın. Bu erkeğin çok hoşuna gidecektir.

Bir erkeği tahrik etmenin diğer bir yolu ise seksi kıyafetten geçiyor. Kısa bir etek ya da düğmeleri göğüse kadar açık olan bir gömlek giyerek bir erkeği tahrik edebilirsiniz. Ayrıca seksi ve koyu bir makyajda özellikle koyu kırmızı bir ruj bir erkeği tahrik etmekte yeterli oluyor. Eğer doğuştan seksi bakışlara sahipseniz bir erkeği etkilemek için çok uğraşmanıza gerek yok. Bir erkek en çok kadınların etkileyici bakışlarından etkilenir. Seksi bakışlarınızı beğendiğiniz erkeğin bakışlarından ayırmayın. Göreceksiniz erkek karşınızda eriyecektir. Ayrıca erkekler bir kadında seksi bakışların yanında , erotik ses tonuna da önem veriyor.

Kadın bir erkeği tahrik etmek istediğinde erkeğin kulağına daha kısık ve fısıldar şekilde konuşmalıdır. Bu erkeği baştan çıkaracaktır. Kadının kendi ruhunu ve düşünce dünyasını özgür bırakması, en başarılı baştan çıkarma formülüdür aslında. Özgür ruhlu, özgür düşünceli ve özgür duygulu bir kadın, bir mıknatıs gibi bütün erkekleri kendine çekme niteliliği ile donatılmış gibidir. Erkeği tahrik etmenin bir başka yolu ise kadının yaramaz bir çocuk gibi davranmasıdır. çünkü yaramaz ve çocuksu kadınlar, erkeğin zihnine ve bilinçaltına “baştan çıkarıcı mesajlar” göndermek telkini gönderirler. Bu sebeple “yaramaz ve uçarı bir kadın” erkekler için daima “seks” ile özdeştirilirler. bir kadın erkekle geçirdiği zamandan haz duyduğunu erkeğe yansıtması gerekiyor. Örn; seninle birlikteyken zevkin sularında yüzüyorum gibi cümleler kurmanız gerekiyor. Bu erkeğin çok hoşuna gidecektir.

         Bir erkeği tahrik etmek için onu çok istediğinizi ona hissettirin, ara sıra hafif dokunuşlarda bulunun. Bunları yaptığınız takdirde bir erkeği tahrik etmekte başarıyı yakalamış olursunuz.