BİR KADININ İLGİSİNİ ÇEKME YOLLARI | Sfenks Portal
arama

BİR KADININ İLGİSİNİ ÇEKME YOLLARI

Toplumda herkesin bildiği ortak bir görüş var. her zaman erkekler kadınların peşinden koşar. Durum böyle olunca erkekler bir kadının ilgisini çekme yollarına başvuruyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • dalanka
  • 1 Star (No Ratings Yet)
    Loading...

Bir kadının ilgisini çekmek için denemedikleri yöntemler kalmıyor. Biz de erkeklerin işini biraz kolaylaştırmak için araştırdık ve bir kadının ilgisini nasıl çekebiliriz sorusunun yanıtını bulduk. İşte bir kadının ilgisini çekme yolları:

Kendiniz olun: eğer bir kadının ilgisini çekmek istiyorsanız kendiniz olmanız yeterli. Güzel kadınların çevresinde zaten hep aynı karakterde insanlar var. kadınlar samimi erkeklerden hoşlanır.

Kendinize güvenin: bir kadının ilgisini çekmek için yakışıklı olmanıza gerek yok. Kadınlar her zaman özgüveni yüksek ve kendiyle barışık erkeklerden hoşlanır. O yüzden kalitenizden ödün vermeden bir kadını etkileyebilirsiniz.

Sürekli iltifattan kaçının: kadınlar güzel sözleri sever. Ancak bir kadının çevresinde her zaman ona güzel ve seksi olduğunu söyleyen bir sürü erkek var. kadına değerli olduğunu hissettirin fakat onu güzel sözlerle boğmayın. Çünkü bu kadınlara pek ta samimi gelmiyor.

Karakterinizden ödün vermeyin: bir kadınla konuşurken onun ilgisini çekmek için yapmacık sözlere yer vermeyin. Doğal olun. İçinizden nasıl geliyorsa öyle konuşun. Arada espriler yapabilirsiniz. Bu kadının hoşuna gidecektir.

Her zaman bir amacınız olsun: bir kadınla konuşurken karşınızdaki kadına bu hayatta bir amacınız olduğunu hissettirin. Ona hayallerinizden bahsedin. Kadın her zaman bir amaç edinen bir erkeği sever. Bir kadın tek amacı kadın tavlamak olan erkeğin yerine, bir amacı olan erkeği tercih  edecektir.

Kadınların peşinden koşan değil, kadınları peşinden koşturan erkek gibi görünün: aslında kadınlar peşinden koşan erkeği değil, peşinden koşturan erkekleri sever. Bir erkeğin tek amacı kadın tavlamak olmamalı. O gerektiğinde güzel bir kadını bile reddedebilmelidir. Bu kadının gözünde o erkeği yükseltecektir.

        Söylenecek tek şey şu ki bir kadının ilgisini çekmek istiyorsanız o kadına diğer erkeklerden çok farklı olduğunuzu gösterin. Her erkeğin yaptığını yapmayın. Çünkü zaten güzel bir kadının çevresinde yüzlerce aynı şeyi yapan erkek türleri var. siz siz olun  bir kadının ilgisini çekmek için ona gizli yönlerinizi gösterin.